Първа домакинска победа за ОФК “Трявна”

август 20, 2018

image

При изключително голям  интерес на 19.08.2018 г.  в СК „Ангел Кънчев“ се проведе футболна среща между ОФК “Трявна” Трявна – ФК “Локомотив” Дряново . Гостите от  Дряново и тревненската публика  се насладиха на една интересна футболна среща, изпълнена с много динамика и обрати в резултата. ФК “Локомотив” поведоха с 1:0,  но до края на полувремето ОФК “Трявна” успя да преобърне резултата в своя полза. Първото полувреме приключи с резултата  2-1 за ОФК “Трявна”.

Въпреки пропуснатата дузпа от ОФК “Трявна” през второто полувреме тревненци убедително поведоха с  3:1, като  в добавеното време  ФК “Локомотив” намали резултата на 3:2.

Община Трявна благодари на ръководството на  ОФК “Трявна”  – треньори и състезатели, които с победата си зарадваха многобройните футболни фенове и гости и им пожелава да продължат да играят със същият ентусиазъм и желание за победа.