НАГРАЖДАВАНЕ НА ОТЛИЧЕНИТЕ В КОНКУРСА „ЗИМАТА УХАЕ НА СНЕЖИНКИ“

декември 20, 2019

image

Вчера в Ритуалната зала на Община Трявна се състоя церемония по награждаване на отличените участници в конкурса за детска рисунка и картичка „Зимата ухае на снежинки“.

За конкурса са получени над 100 творби.

Жури в състав архитект Константин Брънеков и художниците Цанка Драгнева и Светлин Стефанов подбра най-добрите творби.

Представителите на журито заедно със зам.-кметът Марин Маринов връчиха наградите на отличените участници, които са общо 36.

Ето ги творбите и имената на наградените деца и ученици:

 

ВЪЗРАСТОВА ГРУПА 6-10 ГОДИНИ

РИСУНКА

Поощрителни награди:

  1. Деян Димов – 8 г. – ОУ „Васил Левски“ – град Плачковци
  2. Невена Папасчикова – 9 г. – ОУ „Проф. Пенчо Николов Райков“ – град Трявна
  3. Никол Златева – 9 г. – СУ „Петко Рачев Славейков“ – град Трявна
  4. Валерия Цанкова – 9 г. – СУ „Петко Рачев Славейков“ – град Трявна
  5. Никол Николова – 9 г. – СУ „Петко Рачев Славейков“ – град Трявна
  6. Иванина Митева – 9 г. – СУ „Петко Рачев Славейков“ – град Трявна
  7. Георги Минев – 5 г. – ДГ „Светлина“ – град Трявна
  8. Елисавета Димитрова – 6 г. – ДГ „Светлина“ – град Трявна
  9. Магдалена Тодорова – 6 г. – ДГ „Светлина“ – град Трявна
  10. Георги Борисов – 7 г. – ОУ „Васил Левски“ – град Плачковци
  11. Рая Василева – 7 г. – ОУ „Васил Левски“ – град Плачковци
  12. Даниела Димова – 9 г. – ОУ „Васил Левски“ – град Плачковци
  13. Милко Станчев – 7 г. – ОУ „Васил Левски“ – град Плачковци

 

III награда

  1. Симеон Иванов – 6 г. – ДГ „Светлина“ – град Трявна
  2. Михаела Симеонова – 9 г. – СУ „Петко Рачев Славейков“ – град Трявна

 

II награда

Дения Стефанова – 6 г. – ДГ „Светлина – град Трявна

 

I награда

Сияна Маринова – 9 г. – СУ „Петко Рачев Славейков“ – град Трявна

 

КАРТИЧКА

III награда

  1. Константин Цанев – 8 г. – ОУ „Проф. Пенчо Николов Райков“ – град Трявна
  2. Марина Сиракова – 8 г. – ОУ „Проф. Пенчо Николов Райков“ – град Трявна

 

II награда

Димитър Сотиров – 8 г. – ОУ „Васил Левски – град Плачковци

 

I награда

Димитър Димитров – 9 г. – СУ „Петко Рачев Славейков“ – град Трявна

 

ВЪЗРАСТОВА ГРУПА 10 – 14 ГОДИНИ

 

РИСУНКА

Поощрителни награди:

  1. Дарин Стефанов – ОУ „Васил Левски“ – град Плачковци
  2. Самуил-Крум Кирилов – ЦСРИ – град Трявна

 

III награда

  1. Александър Хвърчилков – СУ „Петко Рачев Славейков“ – град Трявна
  2. Екатерина Борисова – 12 г. – ОУ „Васил Левски“ – град Плачковци

 

II награда

  1. Зорница Владимирова – 13 г. – SOS детско селище – град Трявна
  2. Стилиян Йорданов – 11 г. – SOS детско селище – град Трявна

 

I награда

Александър Грозев – 10 г. – СУ „Петко Рачев Славейков“ – град Трявна

 

КАРТИЧКА

III награда

Светлозар Славов – ОУ „Васил Левски“ – град Плачковци

 

II награда

Михаил Стоянов – 12 г. – СУ „Петко Рачев Славейков“ – град Трявна

 

I награда

Петя Стойчева – 12 г. – СУ „Петко Рачев Славейков“ – град Трявна

 

ВЪЗРАСТОВА ГРУПА 14 – 18 ГОДИНИ

РИСУНКА

III награда

Йоанна Зуй Фан – 14 г. – НГПИ „Тревненска школа“

 

II награда

Магдалена Радева – 14 г. – НГПИ „Тревненска школа“

 

I награда

Кристина Мичева – 14 г. – НГПИ „Тревненска школа“

 

КАРТИЧКА

Поощрителна награда:

Франциска Колер – 14 г. – НГПИ „Тревненска школа“

 

I награда

Леда Петрова – 14 г. – НАГ – град Габрово

 

Отличена творба за календар на Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетните и непълнолетните за 2021 г.:

Диана Стефанова – 13 г. – SOS детско селище