МАРИНА ТОТЕВА Е СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020

декември 22, 2020

image

Марина Ивайлова Тотева от СКЛА „ХАММЕР-ХВ-ТРЯВНА“ е Спортист на годината 2020 за община Трявна.

Тя беше наградена от кмета на Община Трявна Силвия Кръстева. Кметът връчи днес наградите на състезателите, класирани на първите десет места в „Спортист на годината“ за 2020-та година. Награждаването се състоя при спазване на всички противоепидемични мерки.

 

 

 

МАРИНА ТОТЕВА – СКЛА „ХАММЕР-ХВ-ТРЯВНА“– СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020

–        28-ми Традиционен мемориал Димитър Върбанов – Митето“ гр. Койнаре – бягане 800м – 4-то място

–        „Купа роза“ гр. Казанлък: 100 м – 1-во място и 200м – 1-во място

–        Турнир „Никола Вълчанов“ гр. Габрово – 60м – 2-ро място

–        Турнир „Приятели на леката атлетика“ гр. В.Търново – 60м – 2-ро място

 

НИКОЛЕТА РАЕВА – НАЙ-ДОБЪР СЪСТЕЗАТЕЛ НА СКЛА „ХАММЕР-ХВ-ТРЯВНА“ – 2-РО МЯСТО до 14 г.

  • 28-ми Традиционен мемориал Димитър Върбанов – Митето“ гр. Койнаре – бягане 400м – 4-то място
  • „Международен мемориал Веселин Даскалов“ гр. Луковит 400м – 1-во място
  • „Международен турнир крос-кънтри Луковитски моми“ гр. Луковит – 600м – 1-во място

 

ВЕНИКА БОНЕВА – НАЙ-ДОБЪР СЪСТЕЗАТЕЛ НА СКЛА „ХАММЕР-ХВ-ТРЯВНА“ – 3-ТО МЯСТО до 14 г.

  • 28-ми Традиционен мемориал Димитър Върбанов – Митето“ гр. Койнаре – бягане 400 м – 1-во място
  • „Международен мемориал Веселин Даскалов“ гр. Луковит – 400 м – 2-ро място
  • „Международен турнир крос-кънтри Луковитски моми“ гр. Луковит – 600 метра – 2-ро място


 

  1. МИРИАН СТОЯНОВА – НАЙ-ПОЛЕЗЕН СЪСТЕЗАТЕЛ НА БК „ЗОГРАФ“ до 14 г.

 

  1. ГАБРИЕЛА ЙОВЧЕВА – НАЙ-ПОЛЕЗЕН СЪСТЕЗАТЕЛ НА БК „ЗОГРАФ“ до 19 г.

  1. ДАРИН НИКОЛОВ – НАЙ-ПОЛЕЗЕН СЪСТЕЗАТЕЛ НА ОФК „ТРЯВНА“до 14 г.
  • Най-полезен играч в турнир „Зонален съвет – Велико Търново“

 

  1. ТОМИСЛАВ КОЛЕВ – НАЙ-ПОЛЕЗЕН СЪСТЕЗАТЕЛ НА ОФК „ТРЯВНА“до 19 г.
  • Голмайстор в „Зонален съвет – Велико Търново“

 

  1. РАДОСТ ПЕТКОВА – НАЙ-ДОБЪР СЪСТЕЗАТЕЛ НА ТК „БЪЛГАРОВ-ТРЯВНА“до 14 г.
  • Международен турнир „Киндер“ – 8-мо място
  • Заключителен национален турнир „8-те най-добри до 10 години“

 

  1. МЕЛИНДА ХАМЗОВА – НАЙ-ДОБЪР СЪСТЕЗАТЕЛ НА ШК „ТРЯВНА – 2001“до 14 г.
  • 2-ро място в групата „момичета до 12 г.“ в турнир „Казанлък Къп Опен“ – 32 участници в общото класиране;
  • 2-ро място в групата „момичета до 12 г.“ в турнир „Свобода“ – гр. Раднево – 46 участници (България), 1 (Северна Македония) в общото класиране;
  • 2-ро място в групата „момичета до 12 г.“ в индивидуална купа „Търновско царство“ – В. Търново – 21 участници в общото класиране;
  • 1-во място при момичетата в турнир „Слънцата на Трявна“ – гр. Трявна – 30 участници в общото класиране;
  • 3-то място в групата „момичета до 12 г.“ в шахматен фестивал за деца „Синьо лято 2020“ – Черноморец – 19 участници (България), 1(Казахстан) в общото класиране

 

  1. ВИКТОРИЯ МИЛЕВА – НАЙ-ДОБЪР СЪСТЕЗАТЕЛ НА СК „ХИКАРИ“ до 14 г.
  • 3-то място в държавно първенство – Шумен (4-ри участнички)

 

НОМИНИРАНИ:

КРИСТИЯН ИВАНОВ – НОМИНИРАН ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020 -футбол

НИКОЛА ДИМИТРОВ – НОМИНИРАН ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020 – футбол

ГЕОРГИ АНГЕЛОВ – НОМИНИРАН ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020 -футбол

АЛЕКС НИКОЛАЕВ – НОМИНИРАН ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020- футбол

ГЕОРГИ АТАНАСОВ – НОМИНИРАН ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020- футбол

ДАНИЕЛ ТОТЕВ – НОМИНИРАН ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020 -футбол

ДЕЛЯН АРАБАДЖИЕВ – НОМИНИРАН ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020- футбол

АЛЕКСАНДРА ИЛИЕВА – НОМИНИРАНА ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020 -баскетбол

ЛЮБОВ АНГЕЛОВА – НОМИНИРАНА ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020 -баскетбол

ВИКТОРИЯ МИНЕВА – НОМИНИРАНА ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020 – баскетбол

ЗВЕЗДОМИР АТАНАСОВ – НОМИНИРАН ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020 – лека атлетика

ЕЛЕНА СТАНЕВА – НОМИНИРАНА ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020-  лека атлетика

МАКСИМ МИНЧЕВ – НОМИНИРАН ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020 лека атлетика

КРАСИДАР ПЕТКОВ – НОМИНИРАН ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020- лека атлетика

АЛЕКСАНДЪР КРУМОВ – НОМИНИРАН ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020- лека атлетика

СЛАВИ БОШНАКОВ – НОМИНИРАН ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020- лека атлетика

АЛЕКСАНДРА ПЕТКОВА – НОМИНИРАНА ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020- лека атлетика

ВЕСЕЛА ПАШАЛАНОВА – НОМИНИРАНА ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020- лека атлетика

МИХАЕЛА БЛАГУНОВА – НОМИНИРАНА ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020- лека атлетика

НИКОЛ ХРИСТОВА – НОМИНИРАНА ЗА СПОРТИСТ НА ГОДИНАТА 2020- лека атлетика