ОФК „Павликени“ гост на ОФК“ Ангел Кънчев“ Трявна

август 20, 2019
Автор: Илияна Георгиева

В неделя се състоя двубой между ОФК „Павликени“ и ОФК“ Ангел Кънчев“ Трявна от 18:00 часа на СК“ Ангел Кънчев“-Трявна.  Нашите момчета пропуснаха няколко чисти голови  положения и въпреки по -добрата им игра до гол не се стигна и първото полувреме завърши без реализирани голове. Второто полувреме отборът на Трявна беше по организиран и показа видимо надмощие. След непрекъснатите атаки се стигна  до греда и няколко пропуснати възможности  за отбелязване на гол .Отборът на Трявна  се раздаде  на терена и заслужено получи аплодисментите  на тревненската публика.

В първите два кръга от есенния полусезон на първенството на Северозападна Трета лига ОФК „Ангел Кънчев“ Трявна премери сили с двата най-силни отбора от лигата в миналия сезон – ОФК „Павликени“ и ОФК „Севлиево“. Повод за гордост и оптимизъм е фактът, че и в двата кръга отборът показа много добра игра, стабилна психика и не позволи да си тръгне без завоювана точка.